DUYURU


Sevgili Giftibox kullanıcıları, 31 Aralık 2023 tarihinde faaliyetimizi durdurduracağımızı bildirmek isteriz.
Hediye çeklerinizi son kullanma tarihi olan 31 Aralık tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir.
Bu tarih itibariyle sipariş vermek veya değişim yapmak mümkün olmayacaktır.
Bu süreci en sağlıklı şekilde tamamlamak ve en yüksek memnuniyeti sağlamak adına Giftibox hediye kodunuzu en hızlı şekilde kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ürün Hediyeleri

Nasıl çalışır?

Giftibox, hediye edilen kişiye tüm Türkiye'de yüzlerce seçenek arasından dilediği aktiviteyi ya da ürünü seçme imkânı sağlayan sıra dışı bir hediye konseptidir.

Her Giftibox:
  • 1 Katalog: Sunulan çeşitli seçenekler arasından hediyenizi (aktivite veya ürün) nasıl seçebileceğinizi açıklayan bir kitapçık.
  • 1 Giftipass: Bir hediye çeki içerir.

Tek yapmanız gereken seçiminizi yapıp, çekiniz ile ödemek.

Giftibox'ı kullanmak

Giftipass aktivasyonu

Giftibox Hesabım bağlantısından hesabınızı yarattıktan sonra, Giftipass güvenlik kodunu girerek, aktivasyon işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Giftipass aktivasyonu sayesinde aktivite kutularında rezervasyon numaraları gözükür hale gelirken ürün kutularında da sipariş süreci başlatabilirsiniz.

Hediyenizi seçin

Basılı ya da online katalogda yer alan hediye seçeneklerinden birini tercih edin.

Rezervasyon* veya Sipariş**

*Size bir deneyim kutusu hediye edildiyse, seçtiğiniz aktivitenin partneriyle aktivite sayfasında yer alan telefon numarasından iletişime geçerek rezervasyonunuzu yaptırın. Giftibox çekinizin olduğunu mutlaka belirtin.

**Size bir ürün kutusu hediye edildiyse, ürün sayfasında yer alan "Bu ürünü seç" butonuna tıklayın ve yönergeleri takip edin. Seçmiş olduğunuz ürün ücretsiz olarak adresinize teslim edilecektir.

Tadını çıkarın

*Size bir deneyim kutusu hediye edildiyse, konaklama dışındaki diğer tüm aktivite seçenekleri için aktivitenizi gerçekleştirmeden önce Giftipass'ı partnere verin.

**Size bir ürün kutusu hediye edildiyse, bu aşamada izlemeniz gereken başka bir adım bulunmamaktadır. Ürününüz en kısa sürede elinize ulaşacaktır. Ürününüz elinize ulaşana kadar Giftipass çekinizi saklamanızı öneririz.

İyi eğlenceler :)

Kargo Bedava

Her 150TL ve üzeri alışverişinize!

Aynı Gün Kurye

Sadece İstanbul (Hafta içi)